Zdjęcia 25-10-2017

Zdjęcie 1

Widok od strony skrzyżowania ul. Borszuczej z ul. Podborską, tu znajduje się wjazdu na budowę budynku A, widok w stronę Urzędu Dzielnicy Włochy. Na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek A. Na pierwszym planie widać dwie koparki, pierwsza pracuje na krawędzi wykopu, druga pogłębia wykop, wybierając ziemię z dna wykopu. Na drugim planie widać palownicę. Wykop jest zabezpieczony ścianką berlińską oraz szalunkiem, na dnie wykopu jest już wylany chudy beton. Wykop jest już na ukończeniu. W oddali gmach urzędu.

 

Zdjęcie 2

Widok od strony Lidla na wjazd na parking urzędu. Po lewej stronie od wjazdu znajduje się budowa budynku A, po prawej budynku B. Obie budowy są rozdzielone wspomnianym wjazdem. Na zdjęciu widać samochód z gruszką przewożący cement wraz z podajnikiem. Samochód stoi na terenie budowy budynku B, a podajnik nad wjazdem tłoczy cement do palownicy, która znajduje się na budowie budynku A.

Zdjęcie 3

Widok od strony Lidla na bazarek. Na pierwszym planie pracująca palownica w dole wykopu pod budynek A, za nią chudy beton i ściana szalunku. W dali budynki bazaru.

 

Zdjęcie 4

Widok od strony wjazdu na parking w stronę Urzędu Dzielnicy Włochy. Na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek B. Na pierwszym planie wykop zalany chudziakiem, na folii wiązki stali zbrojeniowej, dalej tworzone jest już zbrojenie. Za ogrodzeniem widać budynek przy Al. Krakowskiej.

Zdjęcie 5

Widok od strony wjazdu na parking w stronę Urzędu Dzielnicy Włochy. Na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek B. Na pierwszym planie wykop zalany chudziakiem, na folii wiązki stali zbrojeniowej, dalej tworzone jest już zbrojenie. Za ogrodzeniem widać budynek Urzędu Dzielnicy Włochy.