Zdjęcia 26-09-2017

Zdjęcie 1

Widok od strony zaplecza budowy (ul. Borsucza) w stronę przejazdu na parking urzędu i Lidl, a na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek A, w oddali plac pod budynek B wraz z palownicą. Na pierwszym planie widać berlinki (12 metrowe elementy ściany berlińskiej, służące do wbicia w grunt celem zabezpieczenia szalunku) kilka leżących przygotowanych do wbicia. Po lewej stronie widać jeden z elementów częściowo wbity w ziemię.

 

Zdjęcie 2

Widok (od strony wjazdu na parking urzędu w stronę ul. Borsuczej) na zaplecze budowy. Na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek A. Na pierwszym planie widać berlinki (12 metrowe elementy ściany berlińskiej, służące do wbicia w grunt celem zabezpieczenia szalunku) powbijane w ziemię wzdłuż ogrodzenia, dalej dziura po zlikwidowanym zbiorniku, a na końcu znajduję się kontenery pracowników i budka ochrony.

 

Zdjęcie 3
Widok od strony wjazdu na parking urzędu w stronę al. Krakowskiej. Na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek B. Na pierwszym planie koparka kopiąca wykop i dwóch robotników, częściowo założony szalunek wykopu.

Zdjęcie 4
Widok od strony wjazdu na parking w stronę Urzędu Dzielnicy Włochy. Na zdjęciu ogrodzony plac budowy pod budynek B. Na pierwszym planie widać 3 metrowy wykop wraz z otaczającym go szalunkiem. W oddali gmach urzędu.